Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Multisprintas" slapukų politika. Daugiau informacijos

Platesnis apie mus aprašymas

Mūsų įmonės veikla prasidėjo dar 2000-aisiais metais, kuomet dar naudodamiesi verslo liudijimais, pradėjome tiekti keleivių pervežimo paslaugas. Kokybiškų paslaugų teikimas ir klientų teigiami atsiliepimai nuo pat pradžių buvo mūsų varomoji jėga. Būtent savo klientų dėka mes kasmet vis stiprėjame ir galime vykdyti plėtrą. Galime pasidžiaugti, kad 2013-aisiais metais įsteigėme įmonę UAB „Multisprintas“. Laikui bėgant ėmėme siūlyti ne tik keleivių, bet ir įvairių krovinių pervežimo paslaugas.
Ilgalaikė darbo patirtis pervežimų srityje leido suprasti ir patenkinti net ir išrankiausių klientų poreikius. Šiuo metu pervežimus vykdome naujausiais 2016 metų gamybos Mercedes Benz mikroautobusais, o į kiekvieną kelionę su mūsų keleiviais leidžiasi ir du profesionalūs vairuotojai. Mūsų tikslas yra užtikrinti visapusišką klientų pasitenkinimą, organizuojant komfortabilias tolimąsias keliones, kurių metu keleiviams nieko netrūktų, o kroviniais būtų pasirūpinta šimtu procentų.
Šią dieną vykdome keleivių ir krovinių pervežimą į Austriją, Vokietiją ir Šveicariją. Tikimės, kad jūsų dėka nenustosime plėstis ir ateityje išplėsti pervežimų geografiją ir kitomis, mūsų klientams patraukliomis, šalimis.

Kelionės vykdomos antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais iš Lietuvos. Trečiadieniais, penktadieniais, sekmadienias iš Vokietijos .
Grįžti